Naši dodavatelé

 Huco

Regulátory, diodové bloky, zapalovací moduly, relé žhavení, triody, indukční cívky, držáky uhlíků, nízkotlaká čerpadla paliva, sady zapalovacích kabelů.

Německá firma s více jak třicetiletou tradicí,jejíž jméno je v odborných kruzích již léta zažité a spojené s kvalitou i širokým sortimentem. Její výrobky tvoří jeden z pilířů naší společnosti již od počátku roku 1998.

Gebe

Sady uhlíků, držáky uhlíků,kluzná, valivá i jehličková ložiska, reduktory a jejich díly, snímací kroužky, opravárenské sady.

Dalším z našich dlouholetých dodavatelů sídlícím v německém Konigswinteru je společnost IKA Germany. Její obchodní značka GE-BE je velmi dobře známa v celé Evropě nejen svou špičkovou kvalitou a rozumnou cenovou politikou,ale i obrovskou škálou sortimentu.

Orme

Rotory a statory alternátorů , startérů.

Italská firma z Parmy působí ve výrobě ,,kotev“ a ,,vinutí“ již od roku 1963. Aktuálně má ve své široké nabídce přes 1600 kvalitních položek na evropské i asijské agregáty .Stejně jako všichni naši ostatní dodavatelé je držitelem certifikace ISO 9001:2000.

RC

Kompletní sortiment startérů, alternátorů a náhradních dílů autoelektriky.

Od roku 2005 jsme distributorem značky RC. RC je obchodní značkou sdružující továrny,které vyrábějí a dodávají součásti pro světově známé firmy i afftermarket.

ZM

Spínače startérů a jejích díly.

Brazilská firma působí v automobilovém průmyslu od roku 1983,kdy začínala výrobu spínačů v pronajatém objektu na pouhých 170 m2. Dnes je tento gigant již ve vlastních moderních halách o rozloze 25.000 m,kde se o produkci stará na 900 zaměstnanců. Své výrobky dodává zákazníkům do 70 zemí po celém světě,včetně naší české kotliny.

ZE

Pastorky, ozubená kolečka a spojky pastorků.

Druhým zástupcem mezi našimi výrobci z jižní Ameriky je opět brazilská firma ZEN jenž nám dodává kvalitní pastorky do startérů v širokém sortimentu. Firma se od svého založení v roce 1960 díky své kvalitní a pružné produkci rozrostla a její haly v současnosti zabírají 35.000m.Brány závodu opustí každoročně přes 9 mil dílů.

Intermotor

Víčka a palce rozdělovačů, indukční cívky, snímače impulsů, čidla motorová, informační i počítačová, spínače, relé, sady zapalovacích kabelů.

Britská firma s tradicí téměř půl století,významný dodavatel s uceleným sortimentem dílů zapalování.

Transpo

Regulátory napětí, diodové bloky, zapalovací moduly.

Americký výrobce ze skupiny WAI,známý kvalitou svých výrobků jak na evropské, japonské, tak i americké vozy.

Bougicord

Sady zapalovací kabelů, zapalovací cívky.

Jedna z obchodních značek francouzké firmy L’elektricfil. . Výrobce zapalovacích kabelů, samostatných zapalovacích cívek a zapalovacích lišt Bougicord, založil svoji produkci na spolupráci s prvovýrobou a na výzkumech nových inovačních technologií. Vedoucí světový OE dodavatel zapalovacích kabelů s více než 30% podílem na evropském trhu.

Eyquem

Žhavící a zapalovací svíčky, sady zapalovacích kabelů.

Tato společnost je tradičním francouzským výrobcem zapalovacích svíček s více než stoletou tradicí. Pan Eyquem vyrobil v roce 1899 na přání pana Renaulta svou první zapalovací svíčku do jeho nového vozu. V roce 2003 se většinovým vlastníkem společnosti EYQUEM stala firma BERU. EYQUEM je tradičním prvovýrobním dodavatelem do francouzských automobilek Peugeot, Citroen, Renault ale i pro Mercedes, Volvo, Volkswagen. Nově i do BMW, Austin Rover, Dacia a mnoha dalších. Je také držitelem všech důležitých výrobních certifikátů.

Biffi Premoli

Pojistky, pojistková pouzdra, konektory izolované i neizolované, bateriové svorky, startovací kabely, kleště, sady spojovacího materiálu.

Jedna z mála firem výše uvedeného sortimentu s výrobními halami v Evropě pochází z italského Codogna. V jejím sortimentu najdete kompletní nabídku pojistek všeho druhu a spojovacího materiálu.

Tungsram

Autožárovky, servisní krabičky, prodejní panely autožárovek.

Značka TUNGSRAM je součástí koncernu General Electric, který pod ní produkuje autožárovky cenově přijatelnější vůči své hlavní značce GE. Kvalitou, tradicí a šířkou sortimentu se však značce GE bez problémů vyrovnává.

Varta

Startovací akumulátory do osobních i nákladních vozů , motocyklů, čtyřkolek, vodních skůtrů, zahradní techniky... Trakční baterie.

Firma z koncernu Johnson Control s výrobními linkami v České Lípě, kterou není třeba dále představovat. Široká nabídka pro osobní, nákladní i japonská vozidla v kvalitě ,,VARTA“.

PS

Volantové přepínače, elektrické části spínacích skříněk.

Pod zkratkou PS se skrývá ucelená nabídka přepínačů světel, směrových světel, stěračů a elektrických částí spínacích skříněk převážně na evropské vozy od firem jako Valeo, nebo TRW.

TSS

Široká nabídka produktů zabezpečení vozidel.

Společnost TSS , jejímž jsme partnerem , se zabývá mimo jiné výrobou i dovozem zabezpečovacích systémů pro vozidla a vlastní produkcí autoalarmů , která je distribuována pod registrovanou značkou KEETEC. V nabídce máme jednocestné i dvojcestné autoalarmy, GPS lokalizátory, univerzální centrální zamykání, elektrické stahování oken, parkovací snímače a mnoho dalších prvků autopříslušenství.

Era

Váhy vzduchu, ventily volnoběhu, zapalovací cívky a lišty, přepínače světel a stěračů….

To vše nám dodává dlouholetý a spolehlivý partner naší firmy z apeninského poloostrova.

K dalším dodavatelům dílů autoelektriky patří například firmy:


Bosch

Cargo

Valeo

a mnoho dalších , které nám pomáhají pokrývat Vaši poptávku.

 

Centrála a prodejna

Poděbradská 261/61, Praha  9, 198 00
tel.: 225 341 010, e-mail: prodej@elancar.cz
Otevřeno: Po –  Pá  8:00 - 19:00, So 9:00 - 12:00

Prodejna - Praha 4

Pikovická  208/9, Praha  4, 147 00
tel.: 244 461 330, e-mail: branik@elancar.cz
Otevřeno: Po – Pá  8:00 – 18:00

Rychlý kontakt

tel.: 225 341 010
objednávky, ceny, dostupnost, technické informace