Elán car - dodavatel autoelektriky

Obchodní filozofie společnosti Elán car s r. o. je založena na solidnosti a partnerském vztahu se zákazníkem. Naše sortimentní politika preferuje především kvalitu, cenovou dostupnost a pokrytí širokého spektra potřeb našich klientů v dílech autoelektriky.

Hlavními konkurenčními výhodami jsou:

 

Široký sortiment

Hlavní součástí našeho sortimentu tvoří alternátory a startéry, náhradní díly pro alternátor a startér, díly zapalování, spínače, snímače tlaku a teploty, různá relé , autožárovky a autobaterie.

Kvalita světových výrobců

Dodavateli námi nabízeného zboží jsou nejznámější světoví výrobci, zásobující náhradními díly jak přední světové automobilky, například Škoda, Ford, Opel, VW, BMW…tak i aftermarketový trh. Zboží je vyráběno v moderních továrnách po celém světě s využitím nejnovějších technologií a podle nejpřísnějších norem, proto se vyznačuje vysokou kvalitou a životností.

Optimální skladová zásoba

Naše skladová zásoba, čítající tisíce položek v mnohatisícových kusech trvale na skladě. Je koncipována tak, aby bylo možno drtivou většinu objednávek vyřídit okamžitě. Pokud není zboží skladem, prozvoníme celý svět, abychom požadovaný díl v co nejkratší době expedovali.

Nízké ceny a výhodné slevy

Přímý dovoz zboží přímo od výrobců bez zdražujících mezičlánků zajišťuje velice zajímavé ceny a vysokou operativnost při vyřizování objednávek.

Naše firma dodává své zboží zákazníkům ze všech koutů naší republiky. Mezi ně patří velkoobchody s náhradními díly, značkové i všeobecné servisy, autoelektrikáři, čerpací stanice i autodopravci.

Pro všechny naše zákazníky je připravena výhodná nabídka slev, odvíjející se jak od dosaženého obratu, tak i od doby a kvality naší spolupráce. Při perspektivě dobré vzájemné spolupráce a předpokládaných vyšších obratech, je možné domluvit se na výhodných cenách již od začátku spolupráce.

Centrála a prodejna

Poděbradská 261/61, Praha  9, 198 00
tel.: 225 341 010, e-mail: prodej@elancar.cz
Otevřeno: Po –  Pá  8:00 - 19:00, So 9:00 - 12:00

Prodejna - Praha 4

Pikovická  208/9, Praha  4, 147 00
tel.: 244 461 330, e-mail: branik@elancar.cz
Otevřeno: Po – Pá  8:00 – 18:00

Rychlý kontakt

tel.: 225 341 010
objednávky, ceny, dostupnost, technické informace