Balíček pro opravu alternátoru Ford Focus

 Pro alternátory: Magneti Marelli 63321746, Denso 1022118352, Ford 1305962 a další,  Běžná cena jednotlivých dílu v balíčku je 1 381Kč ušetříte tak 591Kč

Set dílů na opravu alternátru obsahuje:
Regulátor napětí: RC 230790 GA
Snímací kroužek: RC 138441
Přední ložisko: RC 140093
Zadní ložisko: RS 141071
Lůžko zadního ložiska: RC 231827

Pro alternátory: Denso 1022118352, Ford 1305962, Magneti Marelli 63321746 a další ...

Běžná cena jednotlivých dílu v balíčku je 1 381Kč ušetříte tak 591Kč

Pro alternátory:

Denso 102211-8351
Denso 102211-8352
Denso 102211-8060
Denso 1022118060
Denso 102211-8070
Denso 1022118351
Denso 102211-8071
Denso 1022118352
Ford 650631
Ford 98AB10300BA
Ford 1305962
Ford 98AB10300GE
Ford IM5T10300BA
Ford 1322573
Ford 98AB10300GF
Ford 98AB10300GD
Ford 1511220
Ford 98AB10300GG
Ford 1079312
Ford 98AB10300DC
Ford 98AB10300GJ
Ford 1090085
Ford 98AB10300DD
Ford 98AB10300JA
Ford 1097304
Ford 98AB10300DE
Ford 98AB10300JB
Ford 1097305
Ford 98AB10300GC
Lucas 63377414010
Lucas 63377409010
Lucas 63377410010
Lucas 63341679010
Lucas 63377411010
Lucas 63377407010
Lucas 63377412010
Lucas 63377413010
Magneti Marelli 063377412010
Magneti Marelli 63341679
Magneti Marelli 063377413010
Magneti Marelli 063341679010
Magneti Marelli 63321678
Magneti Marelli 063377414010
Magneti Marelli 063377407010
Magneti Marelli 63321679
Magneti Marelli 063377409010
Magneti Marelli 63321746
Magneti Marelli 063377410010
Magneti Marelli 63321823
Magneti Marelli 063377411010
Magneti Marelli 63341678

Centrála a prodejna

Poděbradská 261/61, Praha  9, 198 00
tel.: 225 341 010, e-mail: prodej@elancar.cz
Otevřeno: Po –  Pá  8:00 - 19:00, So 9:00 - 12:00

Prodejna - Praha 4

Pikovická  208/9, Praha  4, 147 00
tel.: 244 461 330, e-mail: branik@elancar.cz
Otevřeno: Po – Pá  8:00 – 18:00

Rychlý kontakt

tel.: 225 341 010
objednávky, ceny, dostupnost, technické informace